image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

«Весняний бал» для гімназистів

Минулого тижня у Вознесенській гімназій «Орієнтир» відбулася визначна подія – Весняний бал, приурочений до дев’ятиріччя гімназії.

Захід подібного масштабу проводився вперше серед шкіл Мелітопольського району. Метою свята  було наблизити учнів до високої культури та сприяти формуванню у них високоморальних якостей. Гості з’явилися на свято у відповідному одязі – дівчата у бальних сукнях, хлопці в костюмах. Відкрив свято виступ оркестру Вознесенської музичної школи, у виконанні якого прозвучав «Київський вальс».

З надзвичайним захопленням та задоволенням свої навички вальсувати продемонстрували пари, що були обрані від кожного класу. Без уваги не залишився виступ одинадцятикласниці  Мироненко Каріни, спів якої є візитної карткою навчального закладу.

Дата 18 травня є не лише днем утворення гімназії, а й днем народження директора «Орієнтиру» – Стреліної Віри Октавіанівни. Колектив учителів, дітей та батьків засвідчили свою повагу, привітавши керівника закладу зі святом.

Продовжила свято церемонія нагородження здібних гімназистів. Учні отримали грамоти та нагороди за зайняті призові місця та участь у районних і обласних конкурсах з різних предметів. По завершенні урочистої частини заходу на дітей чекав стіл-фуршет із солодощів та морозива.

Слід відзначити високий етикет учнів та дружню атмосферу, яка панувала протягом усього балу. Ця подія справила незабутнє враженням на всіх присутніх і, за словами керівництва та школярів, обов’язково стане доброю щорічною традицією гімназії, своєрідним «орієнтиром» у світське життя.