image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Влаштували забіг в карнавальних костюмах

14:02 29.12.2021

Четвертий рік поспіль наприкінці грудня в Мелітополі відбуваються веселі передсвяткові змагання для різних категорій городян «Зимові гонки Fun Run». В них спортсмени та любителі здорового способу життя повинні пробігти дистанцію або пройти скандинавською ходьбою 2022 метри. Дистанція в метрах кожен рік змінюється за кількістю чисел наступного року. Ще одна з умов змагань – учасники повинні бути  у карнавальних костюмах або хоча б з елементами новорічного свята.

25 грудня у сквері Дружби народів зібралось близько 50-ти учасників в яскравих карнавальних костюмах. Також прийшло чимало вболівальників та груп підтримки. Передстартова атмосфера у сквері біля креативної ялинки була святкова, весела, всі селфились, фотографувались. А коли почались перегони, більшість пересічних громадян зупинялися подивитися, як долають дистанцію десятки людей у яскравих ковпаках та карнавальних костюмах.

Серед найкреативніших були відзначені костюми Вадима Мігулі та Богдана Рибака. Найкращими назвали костюм Снігуроньки Уляни Лукоянової та костюми тигрів у родини Маміних.

  • Ми з задоволенням беремо участь у «Зимових гонках Fun Run», вже брали участь у минулих перегонах в костюмах динозаврів, зайця, лисиці та вовка, а цього рроку вирішили бути в костюмах символу Нового року, — розповіла Наталя Маміна.

Молодший представник родини Маміних Владислав (2 роки 2 місяці) подолав більшу частину дистанції у візку, але все ж таки отримав грамоту як наймолодший учасник забігу.

Родина Маміних отримала також відзнаку як найбільша за чисельністю – 4 особи. Ця родина у 2019 році за хронометражем займала трете місце, а цього разу перемогла. Друге місце зайняла родина Коваль, поступившись переможцям всього на 3 секунди, третє місце посіла родина Корницьких.

Серед жінок/дівчат місця розподілилися так: перше місце посіла Вікторія Мітіна, друге місце у Вероніки Хапіліної, а третє – у Влади Хапіліної. Серед чоловіків/юнаків перемогу завоював Олексій Герич. «Срібло» отримав Євген Русанов, «бронзу» — Єгор Босько.

Серед «скандинавів» першою була Марина Бінчева, яка має досвід як призерка змагань минулих років, на другому місці Тетяна Корницька, на третьому — Тетяна Бутко, вона також була відзначена як старша за віком серед спортсменів зі скандинавської ходьби. Відомий мелітопольський легкоатлет Віктор Ващенко був найстаршим учасником перегонів. Окрім цього, грамоти за волю до перемоги отримали родини Посохових та Хрушкових, а серед учасників — 3-річний Марко Коверзнєв.

— Сьогодні навіть погода створила зручні умови для забігу. А цікава ідея й ініціатива проведення змагань напередодні новорічних та різдвяних свят у карнавальних костюмах об’єднала не тільки спортсменів, а й всіх любителів фізичної культури та спорту. І своїм прикладом ви всі долучаєте інших, демонструючи, що фізична культура — це одна з основ розвитку нашого суспільства, здоров’я наших діток, — привітав учасників та вболівальників начальник Мелітопольського управління фізичної культури та спорту Андрій Жорняк.

Він подякував усім і зауважив, що кожен учасник забігу отримає можливість безоплатного відвідування спортзалу, а переможці — абонемент на більш тривалий термін.

По завершенню церемонії нагородження всі привітали один одного  з наступним 2022 роком і різдвяними святами, побажав здоров’я, миру, нових спортивних досягнень. Всі разом сфотографувались на згадку біля новорічної ялинки.

Наступні перегони в Мелітополі традиційно відбудуться 1 січня. Маршрут — від площі Перемоги до кінотеатру «Перемоги» і в зворотний бік до площі. Взяти участь у «Забігу здоров’я» може кожен охочий і спроможний пробігти або пройти скандинавською ходьбою цей маршрут, збір біля пам’ятника Т.Г.Шевченку о 10 ранку.