image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Місто отримає нове рентген-обладнання і відремонтує каналізаційні мережі

14:11 29.12.2021

Каналізаційний колектор по вулиці Брів-ла-Гайард до медичного містечка щороку потребує значних фінансових витрат на ремонтні роботи.На наступний рік, завдяки виділенню субвенції з обласного бюджету, з’явилась можливість зробити його капітальну реконструкцію та придбати нове рентген-обладнання. Такі важливі питання можуть бути вирішені завдяки тому, що депутати обласної ради від Мелітополя відстоюють інтереси громади в області, розповів 23 грудня на п’ятнадцятій черговій сесії міської ради міський голова Іван Федоров.

Творчі перемоги молоді Мелітополя

На початку пленарного засідання депутатів Мелітопольської міськради вихованці Палацу дитячої та юнацької творчості урочисто отримали нагороди за успіхи у Всеукраїнському онлайн-конкурсі есе.

Талановиту молодь привітав міський голова Іван Федоров.

— Нещодавно вихованці клубу «Лідер» нашого Палацу дитячої та юнацької творчості взяли участь у Всеукраїнському онлайн-конкурсі есе «Мій парламент за права дитини», який був ініційований підкомітетом у справах сім’ї та дітей Комітету гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради України. На конкурс надійшло 180 робіт. Але роздуми юних мелітопольців щодо реалізації прав дітей у повсякденному житті особливо вразили членів журі, — зазначив міський голова. Він оголосив подяку Мелітопольського міськвиконкому методисту Палацу дитячої та юнацької творчості Анжелі Киреєвій і вручив подяки Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики вихованцям клубу «Лідер» Тетяні Чебірюк, Діані Калюжній, Марії Бродовській, Поліні Філіповій та Марії Бучакчийській.

Депутати обласної ради допомагають вирішити питання міста

Міський голова зазначив, що минулого тижня відбулась остання у цьому році сесія Запорізької обласної ради і вона була дуже продуктивною для Мелітополя.

— На облсесії прийняли ряд важливих для нашого міста рішень. Вони стосувались як бюджету, так і комунального майна Запорізької обласної ради. В першу чергу, я вдячний Володимиру Миколайовичу Кюрчеву, який очолює депутатську групу “За розвиток Мелітопольського краю”, за роботу на благо міста. І сьогодні він як голова бюджетної комісії обласної ради перебуває у Запоріжжі, оскільки буде прийматися важливе рішення — виділення субвенції на придбання рентген-обладнання для нашої лікарні.

На минулій сесії було прийнято ряд рішень про виділення коштів. На початку наступного року ми розпочнемо реконструкцію каналізаційного колектора по вулиці Брів-ла-Гайард. Останні 5 років ми робимо комплексні ремонти, тому після заміни каналізації відремонтуємо дорожнє покриття. Зазначу, що саме вулиця Брів-ла-Гайард веде нас у медичне містечко, де сконцентровані пологовий будинок, ковідний шпиталь, лікарня невідкладних станів.

Відновлення каналізаційних мереж також заплановане на вул. Грушевського. Це історична частина міста, яка давно потребує ремонту.

Ще одне важливе рішення — затвердження меж Мелітополя. Хоча позиція депутатів була неоднозначною, все ж таки наше питання було прийняте, і ми перейшли до останнього кроку — затвердження меж міста Верховною Радою. Я вдячний народному депутату Сергію Міньку за те, що сьогодні він займається лобіюванням цього питання у парламенті. Для нас це дуже важливо, бо це черговий етап розвитку Мелітополя, — підкреслив Іван Федоров.

Були прийняті на черговій сесії обласної ради і важливі рішення щодо комунальної власності. Зокрема, на баланс Мелітополя був переданий корпус-вставка онкологічного диспансеру. За словами Івана Федорова, наступного року влада планує організувати онкологічну службу на базі ТМО.

— Вперше свій депутатський фонд на придбання спеціалізованої техніки виділив депутат Запорізької обласної ради Євген Балицький, а це значить, що всі ми зацікавлені у розвитку Мелітополя. Я вдячний депутатам Запорізької обласної ради і можу сказати, що 2021 рік у нас плідно пройшов у комунікації з місцевою владою Мелітополя і депутатським корпусом обласної ради та облдержадміністрації, на чолі якої стоїть Олександр Старух, — резюмував Іван Сергійович.

Під час сесії депутати Мелітопольської міської ради також розглянули земельні питання, питання комунальної власності, затвердили міські програми і фінансові питання, депутатські запити та різне.

За матеріалами прес-служби міськвиконкому