image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Де можна витратити тисячу від Президента

Частина мелітопольців вже отримала на свої додатки «Дія»  повідомлення про отримання від держави 1 тис. грн.

За ці кошти вакциновані зможуть придбати абонемент у спортзал чи фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал чи виставковий центр або купити квитки для мандрівок всередині країни – на внутрішні авіа- та залізничні рейси, — розповів у своєму відео зверненні голова держави Володимир Зеленський.

Але поки досі не має роз’яснень про те, яка буде альтернатива отримати 1 тис. грн. тим вакцинованим громадянам, у яких немає смартфона і додатку «Дія», зокрема, людям похилого віку. Також поки немає інформації щодо обіцяного президентом України рішення про те, що пенсіонерам буде можливість придбати на цей сертифікат необхідні їм ліки. Нагадаємо, що заявку на отримання 1 тис. грн. можна подати до кінця терміну дії програми — до 18 грудня 2022 року.

В той же час місцеві органи самоврядування вже пропонують громадянам скористатися запропонованою Урядом програмою, як, наприклад, на минулому брифінгу заступник Мелітопольського міського голови Ірина Рудакова повідомила, які комунальні заклади вже готові приймати такі розрахунки.

За даними управління з розвитку підприємництва та промисловості виконкому, окрім того, що більшість суб’єктів господарювання міста вже готові здійснювати такі розрахунки, деякі навіть пропонують клієнтам суттєві бонуси у разі розрахунку за послуги коштами грошової допомоги. Щодо комунальних установ, то приймати розрахунки карткою “єПідтримка” вже готові у льодовій арені та водноспортивному комплексі. Орієнтовно з січня 2022 р. така послуга буде і в краєзнавчому музеї.