image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Виявили підпільний цех виробництва горілки

24 грудня в ході розслідування кримінального провадження про крадіжку поліцейські провели санкціонований обшук в одному із приватних будинків у місті Мелітополь. В ході слідчих дій правоохоронці виявили та вилучили близько 500 л спирту, 900 пляшок готової саморобної горілки об’ємом 0,5 л, обладнання для її виготовлення, пляшки для розливу алкоголю, підроблені акцизні марки.

Як виявилось, одна із кімнат житлового будинку була переобладнана під підпільний цех з виготовлення горілки. Як повідомляє відділ комунікації поліції Запорізької області, за місцем мешкання 18-річного мелітопольця було виявлено та вилучено:

10 пластикових ящиків і 24 паки по 20 пляшок в кожному з биркою «Пшенична»;

ящик з 20 пляшками з биркою «Пшенична Улюблена»;

один тетрапак і 5 ящиків — 120 пляшок з биркою «Улюблена VODKA»;

5 ящиків по 20 пляшок в кожному з биркою «Улюблена VODKA»;

4 ящики по 20 пляшок в кожному з биркою «Пшенична»;

22 полімерні ємності об’ємом по 10 літрів з речовиною прозорого кольору з запахом горілки;

пластикова бочка з 200 літрами речовини, яка має запах етилового спирту;

2 картонні коробки з порожніми пляшками (50 шт.) з биркою «Пшенична».

Також в ході обшуку вилучено картонні коробки з 264 пластиковими кришками для пляшок, залишками марок акцизного податку, саморобне обладнання для змішування води та спирту, ємності об’ємом 500 і 50 літрів для води, два будівельні фени та матеріал для пакування готової продукції.

За оперативними даними, нелегальна продукція надалі направлялась для роздрібного продажу до крамниць, які розташовані на території Запорізької області. Наразі правоохоронцями встановлюється коло осіб, причетних до роботи підпільного цеху з виготовлення горілки.

Зразки вилученої рідини будуть направлені до Запорізького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру для проведення хімічної експертизи.

За цим фактом в Єдиний реєстр досудових розслідувань слідчий відділу поліції № 1 Мелітопольського РУП вніс матеріали за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів» Кримінального кодексу України. Розпочато досудове розслідування. Санкцією відповідної статті Кримінального кодексу  передбачено покарання у вигляді штрафу від 5 тис. до 10 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.