image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Прощання зі школою

Минулого тижня для українських школярів пролунали останні дзвоники. Учні шкіл Мелітопольського району також прощалися із класами та вчителями, хтось лише  на літо, а хтось залишав навчальні заклади назавжди.

Зі святом останнього дзвоника школярів та педагогів привітали районні керівники. Голова Мелітопольської районної ради Юрій Есипенко завітав до учнів Костянтинівської спеціалізованої школи «Прометей».

Районний очільник побажав випускникам нових звершень та успіхів у самостійному житті, а малечі — набратися сил улітку і надалі радувати вчителів та батьків гарними результатами у навчанні.

Свято останнього дзвоника для педагогів та учнів — це особливий день, який для кожного має своє значення. Директор спеціалізованої школи «Прометей» Алла Сігіда зазначила, що кожного року цей день викликає радість та водночас сум, тому що прощатися з випускниками дуже нелегко. В свою чергу Костянтинівський сільський голова Леонід Біленький підкреслив, що школа — це гавань, з якої школярі починають шлях у доросле життя.

Школярі Терпіннівського колегіуму «Джерело» отримували привітання від  голови Мелітопольської райдержадміністрації Євгена Любцова. Районний очільник у своєму виступі в першу чергу звернувся до випускників. «Я хочу, щоб ви знайшли власне місце у житті, щоб ті таланти, які у вас є, стали провідником у майбутньому», — побажав він.

Директор колегіуму «Джерело» Людмила Дегтяренко побажала учням успішно скласти підсумкову атестацію та зазначила, що педагогічний колектив сумуватиме за учнями, які покинули дружну шкільну родину. Терпіннівський сільський голова Василь Ступар та меценат навчального закладу Симон Маргарян приєдналися до теплих слів на адресу школярів.

Під час урочистостей на заходах вшанували кращих учнів та вчителів, а школярі подарували педагогам та батькам чудові концертні номери. Загалом цього року в районі 279 випускників 11-х класів, з них 3 срібних медалісти і 9 закінчили школу із золотою медаллю. Випускників 9-х класів 442, 16 отримали свідоцтва з відзнакою.