image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Валерія Матвієнко: Завдання номер один – захистити людей від зростання цін. Юлія Тимошенко пропонує план дій, влада безпорадно мовчить

Помилки влади задорого обходяться українцям – в буквальному сенсі цього слова. Подорожчання люди відчувають щодня – з кожним відвідуванням магазину, з кожною сплатою за квитанціями. За даними Держстату, ціни на продукцію промисловості в минулому році зросли на 62,2%. Це найбільше зростання за останні 25 років! І це лише початок, бо маховик інфляції продовжує розкручуватися.

Подорожання є прямим наслідком безпорадності і некомпетентності влади. Адже саме вона не дослухалася до порад фахівців, не змінила вчасно механізм формування цін, не спрямувала вітчизняний газ на потреби українців, провалила план збільшення його видобутку. І врешті решт — не підготувалася до опалювального сезону і не зробила запасів газу і вугілля влітку, коли ціни на енергоносії були нижчими в рази.

«Батьківщина» попереджала про небезпеку такої злочинної недбалості влади. Спираючись на власний досвід і знання, на поради кращих вітчизняних фахівців Юлія Тимошенко вимагала від влади діяти якнайшвидше, на випередження і захищати людей, захищати країну від майбутніх загроз. Радила, як це зробити краще, запропонувала цілий пакет готових рішень. Але її попередження, пропозиції і поради нинішні горе-урядовці проігнорували.

Більше того, влада і тепер демонструє недолугість помножену на безпорадність. Перші особи просто «забили» на проблеми і з захопленням… відпочивають. А ті, котрі залишилися на господарстві, лякають громадян «свіжими» ідеями на кшталт запровадження продовольчих карток. Людям відверто демонструють, що владі на них просто наплювати.

Єдиним, хто захищає громадян, захищає країну залишаються Юлія Тимошенко і «Батьківщина». Як би не ставилися до них недоброзичливці, це єдина справді професійна команда з досвідом оперативного виведення країни з кризи.

Юлія Тимошенко і зараз закликає не опускати руки, а діяти. Її команда вже підготувала план невідкладних дій — щодо стримування цін, підтримки виробників, зниження тарифів для населення та промисловості. «Батьківщина» наполягатиме, щоб парламент якнайшвидше зібрався і схвалив ці ініціативи – не зволікаючи з вирішенням проблем людей.

Депутат Запорізької обласної ради Валерія Матвієнко