image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Махінатори не змогли приховати злочини

Слідчим відділення поліції № 1 Мелітопольського РУП ГУНП в Запорізькій області повідомлено про підозру 46-річній громадянці у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2019 році, жінка, перебуваючи на посаді директора ТОВ, під час проведення підрядних будівельних робіт з реконструкції дитячого садка в селі Чкалове Мелітопольського району, зловживаючи службовим становищем, незаконно заволоділа грошовими бюджетними коштами. Фігурантка, знаючи, що роботи не були виконані в повному обсязі, підписала акти про виконання робіт, тим самим завдала шкоди бюджету місцевої громади на суму близько 40 тисяч гривень», — розповів начальник відділення поліції № 1 Мелітопольського РУП Віталій Куцак.

Зараз досудове розслідування кримінальних проваджень завершено. Обвинувальний акт скеровано до Веселівського районного суду.

Жінка може отримати покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Другий фігурант виконав будівельні роботи з реконструкції системи водопостачання не в повному обсязі, а бюджетні кошти у розмірі  понад півмільйона гривень обернув на свою користь.

Встановлено, що підприємець у 2019 році проводив будівельні роботи на об’єкті «Реконструкція системи водопостачання» в одному з сіл Якимівського району. Загальна вартість робіт за договором підряду складала більше 2 мільйонів гривень.

Слідчим відділом Мелітопольського РУП повідомлено про підозру у вчиненні правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» (карається обмеженням волі на строк п’ять років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк п’ять років) та ч. 1 ст. 366 «Службове підроблення» (карається штрафом від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років) Кримінального кодексу України.