image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В Мелітополі та Веселому податківці підтримали українську єдність

Сьогодні, 16 лютого 2022 року, відповідно до Указу Президента від 14 лютого 2022 року №53/2022 в Україні відзначається День єднання.

З цієї нагоди мелітопольські та веселівські співробітники податкової служби разом зі всією країною провели урочистий захід, спрямований на єднання та підтримку українців.

Податківці вийшли до центральних входів адмінбудинків Головного управління ДПС у Запорізькій області в м. Мелітополі та смт. Веселому із жовто-блакитними стрічками та українськими прапорцями.

На початку заходу начальник Мелітопольського відділу камеральних перевірок Головного управління ДПС у Запорізькій області Валерій Літинський звернувся до колективу: «Сьогодні ми разом зі всією Україною показуємо світу єдність нашого народу, єдність всіх українців в протистоянні зовнішнім та внутрішнім викликам, що, нажаль, сьогодні гостро постали перед нашою країною.

Для демонстрації нашого єднання та підтвердження національної єдності свідомим українцям не потрібні якісь конкретні дні та дати, адже всі ми кожного дня робимо свій вклад у зміцнення нашої держави, і розуміємо, що тільки разом, згуртовано, можна протистояти загрозі ворожого нападу наших сусідів.

Тільки разом ми зможемо відстояти нашу державність та незалежність, тільки разом ми збудуємо сильну та процвітаючу країну, тільки разом, розуміючи, що ми – українці, розуміючи, що наша батьківщина – Україна.»

Під час урочистої акції над адміністративними будинками Головного управління ДПС у Запорізькій області в м. Мелітополі та смт. Веселому підняли Державний Прапор України та пролунав Державний Гімн.