image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наші земляки увійшли до еліти нації

11:37 05.06.2013

31 травня — 1 червня в Запоріжжі провели відбірковий етап набору претендентів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації».

До участі в конкурсі були запрошені двоє наших земляків. За право потрапити до кадрового резерву Президента України серед десятків претендентів змагались головний лікар Мелітопольської центральної районної лікарні Сергій Селевич та заступник начальника Управління Пенсійного фонду України в Мелітополі та Мелітопольському районі Андрій Фесик.

Згідно з регламентом проведення конкурсу учасники мали подолати чотири відбіркових етапи. Першим стало тестування з володіння загальними та спеціальними знаннями, необхідними вміннями та навичками і включало в себе 40 тестових питань стосовно конституційного права, державного управління та місцевого самоврядування, нововведення та зміни в діючому законодавстві України. На другому етапі претенденти на зарахування до кадрового резерву демонстрували свої знання з іноземної мови. Третім випробуванням стало анкетування на визначення морально-психологічних і ділових якостей. Наостанок учасники конкурсу були запрошені на інтерв’ю з метою оцінювання тез публічного виступу.

Після ретельного підрахунку всіх зароблених балів члени спеціальної обласної комісії визначили переможців відбіркового етапу. Приємно відзначити, що обидва наших земляки впевнено подолали всі етапи відбору. Редакція міськрайонної газети «Новий день» щиро вітає переможців із зарахуванням до Президентського кадрового резерву і сподівається, що Сергій Селевич та Андрій Фесик стануть гідними представниками «Нової еліти нації».