image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Перемоги краєзнавців з «Таврії»

Костянтинівське навчально-виховне об’єднання «Таврія» по праву займає лідерську позицію серед навчальних закладів району.

Учнівська молодь стає переможцями олімпіад та конкурсів різних направлень. Діти однаково охоче беруть участь в навчанні та позашкільній роботі. Серед тих, хто прославляє «Таврію», — члени гуртка історичного краєзнавства.

Діти вже другий рік поспіль є переможцями історико-краєзнавчого зльоту «Великий луг», що проходить в Запоріжжі на острові Хортиця.

Участь в історико-краєзнавчому зльоті дозволяє гуртківцям у повній мірі розкрити свої таланти. Керівник гуртка історичного краєзнавства Ольга Горбова розповіла, що захід триває два дні, під час яких діти беруть участь у туристичних естафетах та орієнтуванні на місцевості за топографічною картою. Також цього року учні з «Таврії» захистили честь району на обласному конкурсі «Моя мала Батьківщина». Цей конкурс складався з трьох етапів, один із яких включав розробку сценарію посвячення в туристи-краєзнавці. Серед          58 гуртків «Таврія» посіла перше місце.

Учасниця гуртка Валерія Прокудіна здобула перемогу у загальнообласному конкурсі «Патріотизм у долі Запоріжжя». В своїй роботі вона розповіла про патріотизм у спорті на прикладі професійних досягнень односельця, майстра спорту міжнародного класу з гирьового спорту, заслуженого тренера України Сергія Кубрака. Ольга Горбова наголосила, що журі відзначило Валерію як одну з кращих доповідачів.

Діяльність гуртка — це не тільки участь у конкурсах та зльотах, це щоденна кропітка робота, спрямована на вивчення та збереження історії рідного краю. За словами керівника гуртка історичного краєзнавства Ольги Горбової, діти з ентузіазмом ставляться до кожного проекту об’єднання. В найближчих планах —  участь у республіканському етапі зльоту «Великий луг», де діти планують здобути перемогу.