image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Дитячі табори працюють за графіком

11:06 12.06.2013

Нещодавно Мелітопольський район відвідав заступник голови Запорізької обласної ради Микола Ярмощук.дитячи

Одним із основних завдань обласного очільника стало ознайомлення з роботою пришкільних дитячих оздоровчих таборів. Загалом Микола Ярмощук залишився задоволений їх діяльністю: «Я побував в Новобогданівці, Вознесенці, Костянтиніці, де оцінив роботу пришкільних таборів. Всі вони працюють добре, діти під наглядом педагогів, нагодовані та зайняті…».

Також Микола Ярмощук відвідав Фруктовську сільську раду, де ознайомився зі станом робіт по реконструкції очисних споруд. Директор комунального підприємства «Фруктове» Андрій Сидоров розповів, що вже прокладено дві гілки колектора від насосної станції с. Фруктове до очисних споруд. Він також підкреслив, що після реконструкції очисні відповідатимуть всім екологічним вимогам, їх блоки будуть закриті, що дозволить уникнути розповсюдження неприємних запахів.

Микола Ярмощук наголосив, що ремонт очисних споруд перебуває під пильним контролем обласного керівництва: «Головне, що роботи йдуть. Все, що залежить від Запорізької обласної ради та Запорізької облдержадміністрації, буде зроблено. Це питання знаходиться під пильним контролем губернатора області Олександра Пеклушенка», — запевнив він. Під час перебування в районі Микола Ярмощук поспілкувався із фруктовцями та обговорив з районними очільниками перспективи створення районного оздоровчого табору.