image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Медична колегія

11:16 12.06.2013

Темпи реалізації реформи медичної галузі стали основним питанням планової виїзної колегії департаменту охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації, яку провели цього тижня на базі Мелітопольського району.медична

Місце проведення було обране не випадково. Адже саме в нашому районі одним з перших розпочато реорганізацію структури первинної медицини, а також перепідпорядкування сільських амбулаторій до районного центру первинної медико-санітарної допомоги. До участі в колегії були запрошені головні лікарі центральних районних лікарень області, аби на конкретному прикладі пояснити оптимальні шляхи реалізації реформи медицини. Основним доповідачем розширеного обговорення став головний лікар Мелітопольської ЦРЛ Сергій Селевич. Він докладно розповів про етапи проведення реорганізації медзакладів, а також проблеми, що виникали впродовж цього процесу, і шляхи їх вирішення.

Підсумовуючи все почуте, заступник голови Запорізької облдержадміністрації Андрій Запорожченко закликав головних лікарів під час проведення реформи медицини обов’язково радитись зі своїми колегами, адже лише спільними зусиллями зміна структури надання медпослуг населенню пройде в області з найменшими проблемами як для медиків, так і для пацієнтів.