image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Рятівники готові до пожеж

IMG_6835 (Копировать1)11 червня спеціалісти Міністерства оборони та члени наземних пошуково-рятувальних загонів держслужби з надзвичайних ситуацій проводили показові навчання з гасіння пожежі із використанням гелікоптера МІ-8.

Навчання проводилися у селі Примпосад Приазовського району. Як відзначив перший заступник голови Запорізької облдержадміністрації Віктор Ємельяненко, гелікоптер дозволяє за лічені хвилини знешкодити середовище загоряння та запобігти розповсюдженню полум’я.

МІ-8 з 19 травня базується в Мелітополі, його планують використовувати для гасіння пожеж в екосистемах, а також для порятунку людей у відкритому морі.

Окрім гелікоптера, для гасіння умовної пожежі були залучені пожежні автомобілі, участь в навчаннях також взяли працівники лісових господарств області.

За легендою, горіла лісосмуга із великим ризиком загоряння хлібних полів, розташованих поруч. Пожежі вдалося уникнути.

foto (Копировать1)Як розповів начальник управління оперативного реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС в Запорізькій області Андрій Безручко, державна служба з надзвичайних ситуацій цього року ще не виїжджала на подібні виклики, проте рятувальники вже готові до ймовірних пожеж, що і підтвердили показові навчання. Цього року синоптики прогнозують найвищий рівень пожежної небезпеки, тож подібні навчання набувають актуальності та допомагають краще підготуватися до можливих надзвичайних ситуацій.