image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В Семенівці відкрито аптеку

IMG_6862 (Копировать1)З 12 червня медичне обслуговування мешканців Семенівки та прилеглих сіл стало ще якіснішим — у новій амбулаторії сімейного лікаря відкрився аптечний пункт.

Голова Мелітопольської райдержадміністрації Євген Любцов та заступник голови Мелітопольської районної ради Володимир Бєлов впевнені, що відкриття аптечного пункту позитивно вплине на якість медичної допомоги.

— З того часу, як в селі відкрилась амбулаторія, люди суттєво економлять час та гроші, — зауважив Є. Любцов, — адже їм більше не треба часто їздити до центральної районної лікарні. А відтепер поруч ще й розташована аптека. Після призначення лікування людина може одразу купити необхідні ліки, не їхати заради цього в місто.

Районні очільники подякували усім, хто докладає зусиль для покращення сільської медицини.

IMG_6856 (Копировать1)— Насамперед хочу подякувати депутатам Семенівської сільської ради на чолі із сільським головою А. Єрмоленком, — звернувся до присутніх В. Бєлов. — Саме завдяки їх рішенням стало можливим відкриття аптечного пункту.

Відкрити аптечний пункт при амбулаторії вдалося завдяки приватному підприємству «Вотан», чиї аптеки вже довгий час працюють в різних куточках Мелітопольщини.

Цей рік для медичної галузі району видався насиченим. Станом на червень відкрито три лікарняних амбулаторії — у Семенівці, Костянтинівці та Вознесенці. В подальших планах — перепрофілювання інших сільських закладів медицини.