image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Веселкова та Барвінкова країни

Закінчився навчальний рік. Попереду тривалі канікули, відпочинок. Завдяки керівництву Мелітопольської райдержадміністрації при Новобогданівській школі з 3 по 21 червня працював пришкільний табір  денного перебування «Веселка».

весел1Вже кілька років поспіль «Веселка» гостинно відчиняє двері у казкову табірну країну, де щоліта відпочивають діти. Свою роботу вихователі намагалися організувати так, щоб школярам було цікаво, щоб вони навчились чомусь новому, розкрили свої здібності, таланти, гарно відпочили.

Цього року до табору «Веселка» було зараховано 30 учнів за заявами батьків. Діти були забезпечені гарячим харчуванням. Перебування в таборі проходило за певним режимом. Щодня проводилась ранкова зарядка, лінійки, змагання, прогулянки, ігри, свята. Також на період роботи табору кожного дня проводилися бесіди та інструктажі з техніки безпеки.

Гру недарма називають королевою дитинства, адже без неї дітям жити невесело і не цікаво. Тому при плануванні роботи вихователі це врахували і включали більше ігрових моментів, щоб викликати в учнів прагнення фантазувати, відкривати для себе новий світ, щось незвичайне і прекрасне.

За планом було проведено багато цікавих змагань, бесід та конкурсів. Діти із захопленням грали у спортивні ігри, демонструючи свою спритність, витривалість, бажання бути кращими. Діти табору були зацікавлені такими конкурсами як «Інсценування казок», «Конкурс на кращу зачіску», «Абетка дорожнього руху», «Міні Міс та Містер Табору», туристичні змагання, родинне свято «Весела сімейка» та інші.  Були організовані екскурсії до страусиної ферми та на джерела в с. Терпіння.

На закритті табору учні отримали  грамоти за свою активну участь у житті казкової «Веселки». Взагалі життя у таборі дітям запам’ятається надовго, і вони ще не раз захочуть бути його активними учасниками. Бо кожен день життя у ньому допомагав дітям зрозуміти, що потрібно бути не лише спритними і сміливими, а й дружними, чесними, справедливими, добрими, творчими.

Болжеларська Л.М., заступник директора  з виховної роботи

 

Завдяки зусиллям районної державної адміністрації в особі Любцова Є.В., районній раді, депутатському корпусу Мелітопольського району та відділу освіти, молоді та спорту РДА були створені необхідні умови для функціонування  літнього оздоровчого табору з безкоштовним гарячим харчуванням денного перебування «Країна Барвінкова» на базі Костянтинівської школи «Прометей».

В результаті наполегливої творчої співпраці всіх працівників табору (вихователів, педагогів іноземної мови, інформатики, фізкультури, психолога, бібліотекаря, педагога-організатора, медичної сестри) відпочинок для дітей був веселим, спортивним, грайливим, різноманітним…

Кожен день був неповторним, мав свою назву. Діти із задоволенням брали активну участь у різноманітних конкурсах: «У світі науки», «День веселої іграшки», «День гумору», «День спорту» тощо.

В таборі працював клуб іноземної мови разом з волонтером із корпусу Миру Сарою Фініган. Спілкування дітей в цьому клубі відбувалося живою англійською мовою. Зацікавила вихованців табору самопрезентація англійською мовою, також ігри Compass Name Game; My name is… and I like to…; Name Tass; Cross if you; конкурс малюнків на асфальті, незвичайна дискотека, пісенне коло, спортивні джунглі «Tom and Jerry»

Практичний психолог школи вразила дітей заняттями з елементами арт-терапії, ігри з елементами музикотерапії, іграми-мирилками. Цікаві бесіди з теми «Що таке конфлікт», вікторина «Що таке здоров’я» є корисними для вікових особливостей вихованців.

Вихователі кожного дня піклувалися про безпеку та здоров’я вихованців табору.

Але літо ще не скінчилося. Бажаємо нових яскравих вражень, щоб здоровими розпочати новий навчальний рік.

Свілєва К.В., начальник літнього оздоровчого  табору «Країна Барвінкова»