image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Подвійне святкування

26 червня в районі урочисто відзначили два свята — День Конституції та День працівників державної служби.  подвийне3

Як відзначив в урочистій промові голова Мелітопольської райдержадміністрації Євген Любцов, Конституція є запорукою нормальної життєдіяльності українського суспільства. Державні службовці Мелітопольщини пильно слідкують за дотриманням усіх норм, прописаних в Конституції, стоять на захисті прав та свобод мешканців району, відзначив голова адміністрації. Євген Любцов подякував усім присутнім за сумлінну працю, за відданість роботі та побажав колегам сил та наснаги для подальших трудових звершень.

До слів привітань з нагоди двох свят приєднався голова Мелітопольської районної ради Юрій Єсипенко. Він підкреслив, що представники місцевого самоврядування завжди співпрацюють з державними службами та спільно вирішують проблеми територій.подвийне2

Керівники району вручили обласні та районні нагороди з приводу свят. Так, орденами «За заслуги перед Запорізьким краєм» були нагороджені заступник голови Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Баша, Фруктовський сільський голова Любов Снігір та депутат Мелітопольської райради Валерій Анєнко.

подвийне1Впродовж святкового заходу також були нагороджені кращі представники різних управлінь та служб району. Окремо вшанували учасників щорічного конкурсу «Кращий державний службовець». До речі, саме представниця Мелітопольської райдержадміністрації, спеціаліст відділу ведення державного реєстру виборців Лілія Філаткіна-Губенко увійшла до трійки найдосвідченіших державних службовців Запорізької області.

Також в урочистій обстановці багатодітним жінкам-мешканкам Мелітопольського району були вручені почесні державні відзнаки «Мати-героїня». Цього разу нагороди отримали Олена Дзюбан (п’ятеро дітей), Ганна Лайкова (п’ятеро дітей), Ніна Лайкова (п’ятеро дітей), Галина Дудка (п’ятеро дітей), Марія Єрошенкова (шестеро дітей), Олена Кравець (п’ятеро дітей) та Людмила Курицина (восьмеро дітей). Окрім відзнак та квітів жінки також отримали гучні овації на свою честь від усіх присутніх на святі.