image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Профспілки за охорону праці

Нещодавно в Таврійському державному агротехнологічному університеті відбувся республіканський семінар з охорони праці.проф

Участь в ньому взяли близько 50 голів профспілкових комітетів працівників агропромислового комплексу з усіх областей України. Заступник голови центрального комітету профспілки працівників агропромислового комплексу Валерій Шведов зазначив, що цей захід допоможе головам профспілок більш детально орієнтуватися в законах щодо охорони праці.

Голова райкому профспілки працівників агропромислового комплексу Мелітопольського району Володимир Авраменко розповів, що Таврійський університет став базою для проведення семінару, тому що кафедра охорони праці є однією з кращих в Україні.

За словами Володимира Авраменка, такі семінари необхідні, бо, на жаль, стан охорони праці на підприємствах бажає кращого. Порушення правил охорони праці подекуди призводять до смертельних випадків. Так, в 2011 та в 2012 роках в Мелітопольському районі зафіксовано по два смертельних випадки на виробництві.

Володимир Авраменко зазначив, що заходи постійно проводяться для профспілкового активу і є одними із важливих напрямків профілактики порушень правил охорони праці на підприємствах району.