image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Комісія приїде до боржників

10:36 17.07.2013

Минулого тижня в Костянтинівці відбулося виїзне засідання районної комісії з ліквідації заборгованостей.комисия1 

На зустріч із керівниками підприємств-боржників приїхали представники управління пенсійного фонду в Мелітополі та Мелітопольському районі, районного управління соціального захисту населення, очолив комісію перший заступник голови Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Баша.

комисия2Під час засідання заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Мелітополі та Мелітопольському районі Андрій Фесик розповів, що станом на 7 липня  до установи заборгувало 101 районне підприємство на загальну суму 629 100 гривень. Найбільше винні вісім підприємств району — 493 600 гривень, 93 підприємці винні всього 135 500 гривень.

Також Андрій Фесик звернув увагу присутніх на розмір зарплатні, яку отримують працівники. В районі загалом 280 найманих працівників отримують мінімальну зарплатню. Відповідно, відпрацювавши повний місяць роботи, трудівники отримують соціальний пакет за неповний місяць страхового стажу.

На території Костянтинівської сільради найбільша кількість підприємців, що заборгували зарплатню працівникам. З них 9, які виплачують зарплатню менше або на рівні мінімальної. Андрій Фесик звернувся до керівників підприємств, де виплачується мінімальна зарплатня, з проханням більш відповідально поставитися до цієї проблеми та забезпечити працівників гідним прибутком.

Члени комісії покладають надії, що такі зустрічі з боржниками допоможуть налагодити вчасну виплату зарплатні на підприємствах, а відповідно й надходження до соціальних фондів. Виїзні  засідання проводитимуться двічі на місяць на території всіх сільрад району.