image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Лідери області — про плани на друге півріччя

11:06 24.07.2013

За підсумками роботи у першому півріччі Мелітопольський районний центр зайнятості впевнено тримається серед лідерів області за позитивними показниками. Директор Мелітопольського РЦЗ Олександр Темних розповідає, що зупинятися на досягнутому його спеціалісти не мають намірів, адже роботи лишається все ще багато.лидер

— У першому півріччі ми працевлаштували 493 людини, — повідомив О. Темних. — А за даними статистики, на підприємства Мелітопольського району за той самий період було влаштовано майже вдвічі більше людей. Це свідчить про те, що підприємства не стовідсотково звітують про вакантні місця. Можливо, вони не довіряють якості нашої роботи… Саме для таких роботодавців, які мають певні сумніви, хочу розповісти наступне. За перше півріччя ми задовольнили 90% заявок від роботодавців. Найдовший термін виконання заявки — чотири дні. В районному центрі зайнятості працюють спеціалісти високої кваліфікації, які мають індивідуальний підхід до кожного роботодавця, тому, вважаю, працювати з центром зайнятості варто.

Як пояснив Олександр Темних, подібні сумніви у підсумку обертаються проти самих же роботодавців.

— У нас виходить замкнуте коло: роботодавці вагаються, чи знайдемо ми для них висококваліфікованих робітників і не дають нам певні заявки, підшукуючи людей самотужки. Безробітні, в свою чергу, розуміють, що цікавих, престижних, з гідною оплатою вакансій у нас немає і неохоче стають на облік в центр зайнятості — ось і виходить саме та нестача кадрів, якої побоюються роботодавці. Я вважаю, що саме вони мають розірвати це коло і зробити крок для співпраці з нами. Чим більше буде заявок про вакансії, тим більша вірогідність знайти відповідного спеціаліста, — вважає О. Темних.

Співпраця з центром зайнятості береже не лише час, а й гроші роботодавців. Наразі центр зайнятості пропонує скористатися кількома вигідними програмами, які фінансуються з Фонду страхування на випадок безробіття.

— Перш за все, звертаю увагу роботодавців на те, що ми можемо навчити, перенавчити або підвищити кваліфікацію працівників. Аби не ризикувати, підприємства можуть взяти спеціаліста, який перебуває на нашому обліку, та влаштувати його до себе на стажування, на тимчасову зайнятість — так можна виявити, чи відповідає професійний рівень людини вимогам підприємства. Цікавими та зручними для роботодавців є програми безкоштовного навчання за ваучерами та працевлаштування безробітних на новостворене робоче місце з подальшою компенсацією єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування.

Олександр Темних нагадує, що чим більше буде замовлень від роботодавців, тим оперативніше буде працювати центр зайнятості. Активність та відкритість роботодавців можуть суттєво пожвавити ринок праці на Мелітопольщині.