image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Контроль за боржниками

10:48 31.07.2013

Районна комісія з погашення заборгованостей з заробітної плати та інших соціальних виплат продовжує свою роботу.контроль

Минулого тижня відбулося чергове засідання членів комісії, під час якого були підбиті деякі підсумки півріччя. Зокрема, начальник районного управління соціального захисту населення Юрій Масленніков нагадав, що на початку 2013 року в районі було два крупних підприємства-боржники, що працювали: «Райавтодор» та дорожнє експлуатаційне управління, а також неактивне сільгосппідприємство «Лазурне». Протягом першого кварталу «Лазурне» визнали банкрутом, а два згаданих підприємства розплатилися з працівниками. Проте станом на 1 липня у «Райавтодору» знов накопичився борг з зарплати.

Керівник Мелітопольського «Райавтодору» розповів, що кошти на зарплату виділяють в «Укравтодорі», яке, в свою чергу, фінансується з держбюджету. Зі свого боку мелітопольське керівництво зробило все, аби люди якнайшвидше отримали зароблені гроші. Справа за тим, як швидко київське керівництво перелічить на рахунки кошти.

Заступник голови МРДА Олександр Баша, підбиваючи підсумки, підкреслив, що окрім планових засідань комісії її члени також проводять виїзди в сільські ради. Це дає можливість зібрати керівників підприємств-боржників на місцях, не відволікаючи їх від справ, і розібратися із заборгованостями. Такий виїзд вже був здійснений до Костянтинівки, він виявився досить плідним. Цього тижня комісія провела виїзне засідання в Семенівській сільській раді.

Присутні на виїзному засіданні керівники сільських підприємств мали змогу врегулювати проблеми, пов’язані з пенсійним фондом та податковою службою. Члени комісії отримали терміни, в які підприємці обіцяють виправити недоліки, пов’язані із затримкою зарплати або ж з її занизьким розміром.