image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ремонти в будинках інвалідів війни

10:51 31.07.2013

Мелітопольський район продовжує реалізовувати соціальні ініціативи Президента щодо покращення побутових умов інвалідам війни. У вівторок, 30 липня, двом мешканцям Мелітопольщини, інвалідам Великої Вітчизняної війни передали ключі від їх відремонтованих будинків. ремонти в буд

Учасник бойових дій Микола Веснін (с. Астраханка) та Леонід Панін (с. Тамбовка Семенівської сільської ради) приймали роботу підрядників та разом із гостями оглядали оновлені приміщення. Так, в будинку Миколи Павловича був проведений капітальний ремонт: замінені вікна, двері, відремонтований дах, фасад будинку, зроблене вимощення. Будинок Леоніда Івановича також зазнав капітальних змін: тут також замінені вікна, відремонтований дах, ганок, будинок оснастили водостоками, відремонтували частину каналізаційної системи та замінили мийку на кухні.

реморти в будПроектантами усіх робіт в обох будинках стало ПП «Липський», а виконавцями — КП «Райсількомунгосп» (керівник Людмила Єфімова).

Цього року це перші, але не останні будинки інвалідів війни, що відремонтовані. За словами начальника управління соціального захисту населення Юрія Масленнікова, до початку холодного зимового періоду ще два будинки — в селах Зарічне та Борисівка — будуть відремонтовані. В бюджеті району на цей рік на ремонти будинків інвалідам ВВв передбачено 150 тисяч гривень (в минулому було виділено 130 тисяч). Загалом же програма з ремонту будинків діє в Мелітопольському районі з 2004 року. За ці роки таку допомогу вдалося надати 50 інвалідам війни.

Привітати людей поважного віку із знаменною подією приїхали народний депутат України Євген Балицький, голова Мелітопольської районної ради Юрій Єсипенко, голова Мелітопольської райдержадміністрації Євген Любцов, Астраханський сільський голова Микола Григор`єв та Семенівський сільський голова Андрій Єрмоленко. Гості були не з пустими руками. Ветерани отримали подарунки від Євгена Балицького та корисні для контролю самопочуття тонометри — від районної організації Партії регіонів.

Голова МРДА Євген Любцов підкреслив, що район має намір і надалі продовжувати подібну справу, яка перекликається з соціальними ініціативами Президента України В. Януковича. Про необхідність та доцільність такої ініціативи не варто сперечатися, її результати більш ніж переконливі. Відтепер пенсіонери зможуть насолоджуватись спокоєм і тишею у комфортних відремонтованих будинках, в умовах, гідних їх віку та статусу.