image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

До ювілею визволення меморіал відремонтують

10:44 07.08.2013

Підготовку до 70-річчя звільнення Мелітопольського краю від фашистських загарбників та реконструкцію меморіального комплексу на місці прориву лінії «Вотан» обговорювали минулого тижня на спеціальній нараді.до ювилею

Участь в ній взяв народний депутат України Євген Балицький, який став ініціатором надання цій події статусу державної. Народний депутат наполягав, що до знаменної дати меморіал вже має бути цілком оновленим.

На повне завершення реставраційних заходів потрібно понад 680 тисяч гривень. Наразі йде активний збір коштів — і на меморіал, і на проведення святкових урочистостей. Голова Мелітопольської районної ради Юрій Єсипенко зауважив, що в такому разі району не завадить допомога від міста Мелітополя, адже мова йде про визволення Мелітопольського краю. У зв’язку з цим було прийняте рішення на наступні оргкомітети також запрошувати представників міського керівництва.

Учасники наради погодили деталі щодо встановлення нового меморіалу, а також дійшли згоди щодо необхідності реконструкції командного пункту, розташованого неподалік.