image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Про головні завдання на раді голів

10:46 07.08.2013

Проблеми сільських територій обговорювали 31 липня під час розширеної координаційної ради представників органів місцевого самоврядування.про голо 

Засідання пройшло за участю голови районної ради Юрія Єсипенка та голови райдержадміністрації Євгена Любцова.

Також на засідання були запрошені представники відділу державної реєстрації актів цивільного стану управління юстиції — для роз’яснення обов’язкового введення електронної звітності. Як пояснила начальник відділу Анастасія Ковальова, для виконання цього нововведення слід бути підключеними до мережі Інтернет, зробити електронний підпис, а також перенавчити працівника сільради, який фіксує шлюби, розлучення, факти народження, смерті та  інші акти цивільного стану.

про голо2Сільські голови зауважили, що поки не мають фінансової можливості втілити нововведення в життя. Голова райради Юрій Єсипенко підтримав колег та пояснив, що при нагоді ця вимога буде виконана обов’язково, проте просто зараз  виконати умови нововведень неможливо.

Голова райдержадміністрації Євген Любцов детально відповів на питання сільських голів, які стосувалися медичної реформи, взаємодії з контролюючими органами, укладення договорів на оренду землі, залучення інвесторів тощо. Головним завданням, яке поставив перед представниками місцевого самоврядування Євген Любцов, стала якісна підготовка об’єктів соцкультпобуту до опалювального сезону. Насамперед це стосується закладів освіти та медицини.