image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Напередодні опалювального сезону

9:45 14.08.2013

Підготовка району до нового опалювального сезону стала головною темою на розширеній апаратній нараді при голові Мелітопольської райдержадміністрації. наперед

Євген Любцов поспілкувався з керівниками усіх основних управлінь і організацій району і вислухав про обсяги роботи, зроблені для нормального початку сезону опалення.

Зокрема, відділ освіти звітував про те, що в усіх закладах дошкільної освіти і школах зроблені косметичні ремонти, наразі готуються акти про підготовку котелень до нового сезону.

Медичні установи також переважного готові зустрічати зиму. У серпні-вересні для установ, які користуються пічним опаленням, буде закуплене вугілля.

Управління соціального захисту населення також звітувало про готовність до холодів. Під їх опікою наразі перебувають 450 осіб, які потребують допомоги. Більшість з них вже давно користується газовим опаленням. Тим же, хто опалює будинки пічками, буде вчасно завезено вугілля та дрова.

наперед2Євген Любцов ще раз підкреслив, що до 15 серпня усі об’єкти соцкультпобуту мають бути готовими до холодного періоду і наполіг на пожвавленні робіт з підготовки до зими.

Начальник райфін-управління Наталя Супрун розповіла, що наразі робиться все можливе, аби ці підготовчі роботи були підкріплені фінансово. В районі склалася складна ситуація із проведенням певних платежів. Фінансове управління наразі домагається, щоб суми, необхідні на підготовку до зими, виплачувались вчасно.