image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Готуємось до свят

9:48 14.08.2013

Наприкінці робочого тижня при голові райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету з проведення святкувань Дня Незалежності України,  Дня українського прапора та Дня Мелітопольського району.

Членами оргкомітету було ухвалене рішення провести загально районне свято на честь Дня Незалежності 22 серпня в селі Терпіння, в місцевому будинку культури. По завершенню урочистої частини цього свята відбудеться районний фольклорний фестиваль.

24 серпня, безпосередньо в святковий день, керівники району візьмуть участь у телемості, який поєднає міста Енергодар, Бердянськ, Мелітополь та Запоріжжя.

23 серпня відбудуться святкування з нагоди Дня прапора. Районний урочистий захід буде проведений в селі Костянтинівка, біля будівлі сільської ради. Того ж дня в Костянтинівці буде урочисто відкрито пам’ятник воїнам-інтернаціоналістам.

День Мелітопольського району цього року будуть відзначати 14 вересня, за попереднім рішенням — у клубі дозвілля Таврійського агротехнологічного університету. Бюджет такого свята складає понад 80 тисяч гривень. Якщо ж робити свято в якомусь населеному пункті, бюджет заходу збільшується приблизно на 40 тисяч, що для району забагато.

З 5 вересня стартують Дні звільнення населених пунктів, які завершаться урочистим загальним святом у Мордвинівці 19 жовтня, де буде відзначена 70-та річниця звільнення Мелітопольського краю від фашистських загарбників.