image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Подарунки першокласникам

Напередодні першого вересня районні керівники завітали до дітей з багатодітних сімей, щоб вручити їм новенькі шкільні портфелі та привітати із вступом до лав школярів. 

подарункиГолова Мелітопольської районної ради Юрій Єсипенко підкреслив, що школа — це перший крок у доросле життя, де діти не тільки отримують, а й вчаться брати на себе відповідальність.

Голова Мелітопольської райдержадміністрації Євген Любцов побажав малятам успіхів у навчанні, а батькам терпіння, бо саме вони разом з вчителями будуть допомагати першокласникам  освоювати нові знання.подарунки2

Акція «Першокласник» пройшла в межах соціальних ініціатив Президента України «Діти — майбутнє України» та під патронатом голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Пеклушенка. Подарунки отримали першокласники з Новомиколаївки, Костянтинівки та Новобогданівки.

Нагадаємо, що така акція в країні є традиційною.

Під час перебування у навчальних закладах району голова Мелітопольської райдержадміністрації Євген Любцов ознайомився з ходом ремонтних робіт в Мирненській школі. А голова Мелітопольської райради Юрій Єсипенко оглянув групи короткотривалого перебування дошкільнят при Костянтинівській спеціалізованій школі «Прометей» та при Новобогданівській школі. В «Прометеї» така група відкривається з цього року і розрахована на 20 дітей. В Новобогданівці група працює вже третій рік поспіль, з цього року дошколята з с. Відродження також зможуть підготуватися до навчання при цій школі. Відкриття груп короткотривалого перебування, де малеча зможе отримати необхідний обсяг знань перед вступом до першого класу дозволяє охопити дошкільною освітою більшу кількість дітлахів та вирішити проблему нестачі місць у дитсадках району.