image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Спасівці підтримують добрі традиції

10:58 21.08.2013

19 серпня мешканці Спаського відзначили 210 день народження населеного пункту. Кожного року на Яблуневий Спас або Преображення Господнє селяни збираються, щоб привітати один одного з християнським святом та Днем села.  спас4

Голова Мелітопольської районної ради Юрій Єсипенко наголосив, що мешканці Спаського славляться своєю любов’ю до праці та гарною вдачею і побажав присутнім, щоб їх мрії здійснювалися. Голова Мелітопольської райдержадміністрації Євген Любцов зазначив, що у спасівців великий потенціал, саме тому село розквітає з кожним днем і порадив не зупинятися на досягнутому, а невпинно рухатись вперед.спас2

Традицію святкування у Спаському підтримує директор агрофірми «Мир» Василь Руденький, який є незмінним спонсором всіх сільських заходів. Він зазначив, що Спаське розвивається завдяки невтомній праці всіх мешканців села.

спас До теплих слів на адресу присутніх приєднався заступник Терпіннівського сільського голови Андрій Сляднєв, який висловив вдячність присутнім за їх небайдужість до долі села. Також цього дня спасівці завітали до церкви, де проходила святкова служба. Настоятель Спаської церкви ієрей Олександр розповів, що християнське свято Преображення Господнього знаменує зустріч Ветхозавітної церкви та Новозавітної, зустріч неба та землі, де людина перебуває в гармонії та наближується до Господа. В це свято християни прагнуть донести всьому світу, що Господня святість може наповнити кожну людину.

спас3Наприкінці свята мешканці Спаського, які зробили великий внесок в розвиток села, отримали почесні грамоти райради та райдержадміністрації, відзнаки сільської ради. Також кожен з них отримав грошову премію від керівництва агрофірми «Мир». Впродовж святкування тривала лотерея, де учасники заходу могли виграти корисні призи.