image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

У Новенській сільраді нові дороги

10:44 28.08.2013

Минулого тижня на автодорогах, які пролягають в межах Новенської сільради, активно йшов ремонт дорожнього покриття.DOROGI 004 

Як розповів Новенський сільський голова Валентин Бутенко, в сільраді багато проблем з дорогами, а потужностей місцевого бюджету на їх реконструкцію не вистачає. Тому новенці звернулися по допомогу до «Облавтодору».

— Вони пішли нам назустріч та виділили зі своїх обласних коштів нам певну суму, — розповів Валентин Вікторович. — Тут кілька днів працювали запорізькі спеціалісти. Нам сподобалося, як оперативно та якісно вони впоралися з усіма роботами.DOROGI 005

Завдяки обласним коштам були відремонтовані найпроблемніші ділянки  в селах Піщанське, Данило-Іванівка, Тащенак і Садове. У Піщанському поворот з автотраси до села довелося не ремонтувати, а майже заново прокладати. Дорога була у такому поганому стані, що водії громадського транспорту відмовлявся там проїжджати. Загалом цього року, за словами сільського голови, на капітальні ремонти дорожнього покриття було виділено біля 400 тисяч гривень, на ямкові — 250 тисяч — величезні суми як для сільської території.

— Хотілося б подякувати районним та обласним керівникам, які пройнялися нашими проблемами та допомогли нам отримати додаткові кошти на ремонт доріг, — висловив вдячність В. Бутенко.

Ремонт доріг в Новенській сільраді триває. Спеціалісти прогнозують, що до жовтня, тобто до холодного і дощового періоду, всі роботи з ремонту автошляхів будуть завершені.