image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В пріоритеті – збільшення

Напередодні нового навчального року педагоги району провели традиційну організаційно-методичну конференцію. На ній вчителі підбили підсумки роботи в минулому році та визначилися з основними завданнями на поточний рік. 

в приорит2У своїй доповіді начальник районного відділу освіти, молоді та спорту Тетяна Безбородих наголосила, що велику увагу необхідно приділити збільшенню місць у дошкільних навчальних закладах. Наразі для охоплення всіх дітей обов’язковою дошкільною освітою в районі відкриваються групи короткотривалого перебування при сільських школах. Вони діють на базі Новобогданівської школи, у Відродженській школі, в Костянтинівській спеціалізованій школі «Прометей». Завдяки цьому діти дошкільного віку зможуть на рівних умовах отримати підготовку до навчання.в прорит

Для  навчання школярів району активно задіяні новітні технології, для цього загальноосвітні заклади забезпечені комп’ютерною технікою. Всього в школах району 372 персональних комп’ютери, з них 45 використовуються управлінсько-господарським корпусом, 10 задіяні у бібліотечному фонді.

в приорит3З нового року вивчення інформатики вводиться в 2-х і 5-х класах, тож освітні за-клади району потребують збільшення кількості комп’ютерів. За попередніми підрахунками відділу освіти, необхідно придбати оснащення на 136 000 гривень.

85% школярів району мають змогу харчуватися у школі, з них 1905 учнів 1-4 класів 100% безкоштовно, також безкоштовно харчуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, учні з малозабезпечених сімей. Школярі 5-11 класів харчуються за рахунок батьків.

На конференції голова районної профспілкової організації працівників освіти та науки Марія Тєтєріна розповіла про результати оздоровчої кампанії. Влітку 2013 року 45 дітей  відпочивали разом з батьками на базах Кирилівки та Бердянська, частина оздоровлювались у Криму. Всього на відпочинок дітей разом з батьками профкомом витрачено 60 тисяч гривень, на оздоровлення дітей — 20 тисяч. Також голова профспілки подякувала районним очільникам за розуміння проблем та підтримку педагогів.

Голова Мелітопольської райдержадміністрації Євген Любцов наголосив, що педагоги не залишаться на самоті зі своїми турботами і можуть розраховувати на державну підтримку, а також побажав присутнім постійного вдосконалення майстерності.

В свою чергу голова Мелітопольської районної ради Юрій Єсипенко наголосив, що випускники шкіл Мелітопольського району мають високий,  ґрунтовний рівень знань і гідно представляють район у вищих навчальних закладах. Він подякував вчителям за їх працю.

У підсумку конференції Тетяна Безбородих передала представникам шкіл подарунок  від народного депутата України Євгена Балицького. Кожна шкільна бібліотека отримала нове видання мелітопольського письменника Сергія Авдєєнка «Служили два товарища».