image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Навчальний рік почався з подарунків

1 вересня  до урочистих шкільних лінійок долучилися 4638 учнів Мелітопольського району. З них 509 дітей — ті, що стали першокласниками. навч

В святковий день районні очільники виїхали до навчальних закладів, щоб привітати школярів. Голова Мелітопольської районної ради Юрій Єсипенко відвідав Костянтинівський ліцей «Ерудит». Він наголосив, що директор закладу Світлана Неліпа є гарним прикладом високого професіоналізму для всіх педагогів району та привітав школярів зі святом.

навч2Директор ліцею «Ерудит» Світлана Неліпа висловила впевненість, що цього навчального року учнів та вчителів чекають великі досягнення.

Новомиколаївські школярі також зустрічали почесних гостей. Їх вітали із початком навчання голова Мелітопольської райдержадміністрації Євген Любцов та голова райради Юрій Єсипенко.

Для новомиколаївських школярів початок цього навчального року став особливим, адже вони отримали у подарунок довгоочікуваний шкільний автобус.

Голова райдержадміністрації Євген Любцов зазначив, що незважаючи на непросту ситуацію в державі, соціальні ініціативи Президента України продовжують втілюватись у життя. Він висловив впевненість, що завдяки державній програмі «Шкільний автобус» до 2015 року всі навчальні заклади, які потребують підвезення дітей, будуть забезпечені шкільним транспортом.навч3

Директор Новомиколаївської школи Валентина Середняк розповіла, що раніше дітей до навчального закладу підвозили за рахунок сільської ради, частково школярі доїжджали на рейсовому автобусі. Також вона висловила вдячність всім, хто сприяв отриманню транспорту, а особливо голові Запорізької облдержадміністрації Олександру Пеклушенку, який тримає під особистим контролем вирішення проблем підвезення дітей до навчальних закладів в сільській місцевості.

До випускників та першокласників з напутнім словом також звернувся Новомиколаївський сільський голова Євген Таланов, який висловив впевненість, що як малеча, так і старшокласники отримають гарні знання у стінах школи.

навч4Успіхів у навчанні школярам побажав і народний депутат України Євген Балицький. Він разом із районними очільниками та дітьми випробував шкільний транспорт. Вчителі та учні, не стримуючи почуттів, раділи такому подарунку. Відтепер всі 35 учнів, що потребували підвезення, без проблем доїжджатимуть до школи. Подарунки з нагоди свята отримали також учні Майської школи. Перший заступник голови Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Баша та депутат райради Сергій Сметанін передали до школи від районної фракції Партії регіонів новенький комп’ютер, на честь 55-чя навчального закладу.