image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

90 років — не межа

10:30 11.09.2013

8 вересня виповнилося 90 років мешканцю Костянтинівки Володимиру Павловичу Шамраю.

Привітали ювіляра із видатною датою голова Мелітопольської районної ради Юрій Єсипенко та перший заступник голови Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Баша. Районні очільники побажали Володимиру Павловичу здоров’я, наснаги та прожити, як мінімум, до 100 років.

26 років свого життя Володимир Павлович присвятив педагогічній діяльності, 20 з них він пропрацював у Вознесенській школі, яка наразі є гімназією «Орієнтир».

Тож у святковий день не обійшлося без подарунків та привітань від колег-освітян.

Голова районної профспілкової організації працівників освіти Марія Тетеріна вручила подарунок   від профспілчан та побажала ювіляру довгих років життя. Директор гімназії «Орієнтир» Віра Стреліна зазначила, що хоча працювати разом із Володимиром Павловичем їй не довелося, але він є частим гостем на шкільних заходах і кожне його відвідування навчального закладу надовго заряджає педагогічний колектив позитивом.

Свій черговий ювілей Володимир Павлович зустрів з оптимізмом та граним настроєм і своїм гостям побажав бути завжди у гарному гуморі, а молоді — жаги до   навчання.