image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

«Олімпійські естафети»

13 вересня в Костянтинівській спеціалізованій школі «Прометей» відбулося Свято спорту, молодості та надії.олимп

День спорту чекають учні з 1 по 11 клас. Кожен мріє проявити свої здібності та таланти. Честь відкрити шкільну спартакіаду та підняти Олімпійський прапор була надана кращим спортсменам школи. Кожен клас готував прапор, назву та девіз свого спортивного загону. Яких тільки назв не було: «Пізнайки», «Реп’яшки», «Діти Прометея», «Посмішка», «Соняшник», «Здоров’ячок», «Драйв» та інші.

Після відкриття класні керівники та класоводи провели  Олімпійський урок. А далі — цікава спортивна програма. Діти початкових класів брали участь  у змаганнях зі стрибків у довжину та метання в ціль. Найкращим влучним стрільцем став учень 1-Б класу Жежулов Артем. На учнів 5-7 класів чекали змагання з піонерболу, 8 класи грали в міні-футбол. На великих перервах спортивні баталії відбулися в особистій першості з різних видів спортивної програми: підтягування на високій перекладині, віджимання в упорі лежачи, стрибки через скакалку, піднімання гирі та гантелі. Встановлено нові шкільні рекорди: з підняття гирі 16 кг —  Журін Максим, учень 10 класу (201 піднімання), віджимання в упорі лежачи —  Джиошвілі Богдан, учень 7 класу (101 разів).

Всі класи, від маленьких до найстарших,  із задоволенням малювали крейдою  на асфальті малюнок на тему «Вперед, до Олімпійських перемог». Кращими тут стали 9-А, 7-А, 8-Б, 5-А, 1-А класи. Фіналом  Дня Здоров’я стали «Олімпійські естафети» серед учнів 9-11 класів. Найспритнішими, найсильнішими були учні 11 класу. Після закінчення змагань всі переможці були нагороджені почесними грамотами.

Вчителі фізичної культури школи «Прометей»