image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Роботу з аналізу договорів оренди визнано незадовільною

11:16 02.10.2013

24 вересня пройшло засідання колегії головного управління Держземагентства в Запорізькій області. Окрім керівників районних управлінь, участь в заході взяв заступник голови Мелітопольської райдержадміністрації Валерій Апостолов.

роботуНа колегії були обговорені актуальні питання в діяльності Держземагентства. Зокрема, заступник начальника головного управління Держземагентстсва в Запорізькій області Олександр Назіров розповів, що завдання з моніторингу та складання реєстру договорів виконали вісім районних управлінь із 20-ти, Мелітопольський район до цього переліку не увійшов.

Він також нагадав, що до жороботу3  втня спеціалісти управлінь Держземагентства мають провести роботу з орендарями, у яких орендна плата, зазначена в договорах, менше 3%  від нормативно-грошової оцінки землі, щодо її підвищення. Наразі середній розмір орендної плати повинен складати не менше 4% від нормативно-грошової оцінки землі.

роботу2Також під час колегії окрема увага була приділена продовженню договорів оренди, для цього орендатори мають надати до Держземагентства: копію існуючого договору, додаткову угоду, витяг із державного кадастру, витяг з нормативно-грошової оцінки, довідку з податкової, що орендар не має заборгованості перед орендодавцем.

Під час колегії були обговорені стан ведення земельного кадастру та забезпечення реалізації державної політики з питань недопущення прояву корупції в головному управлінні Держземагентства в Запорізькій області та його територіальних відділеннях.