image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Відновлення вуличного освітлення продовжується

11:21 02.10.2013

Минулого тижня у селі Новому завершились роботи з відновлення вуличного освітлення. Відтепер ходити нічними вулицями стало безпечніше.видно3  

Новенський сільський голова Валентин Бутенко розповів, що допомагали в цій справі всі небайдужі селяни, місцеві сільгоспвиробники, районне та міське керівництво, а також народний депутат України Євген Балицький. Всім він щиро вдячний.

В свою чергу голова Мелітопольської райдержадміністрації Євген Любцов підкреслив, що тільки спільними зусиллями можна зробити життя мешканців району кращим.

видновМешканці Нового зазначають, що вже й не чекали на такі зміни, та Новенський сільський голова Валентин Бутенко зміг довести, що життя на селі може бути комфортним. «Я вже тут четверо сільських голів змінив і ніхто нічого не робив. Оце тільки він щось робить не тільки для Нового, а й для всіх сіл», — говорить мешканець Нового Віктор Дєдушев. Він також наголосив, що з приходом Валентина Бутенка життя знову завирувало: у селі відремонтовано будинок культури та дороги, щороку святкується День села.виднов2

Депутат Запорізької обласної ради Володимир Кюрчев привітав мешканців Нового з подією та зазначив, що їм пощастило із сільським головою, який наполегливо вирішує проблеми села.

Всього за два роки на території Новенської сільської ради втілено 12 проектів з відновлення вуличного освітлення, таким чином села, Данило-Іванівка та Нове повністю освітлені. За словами Новенського сільського голови Валентина Бутенка, в майбутніх планах — освітлення інших населених пунктів.