image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Тараса Шевченко думки будуть жити віки

10:35 02.10.2013

Саме під такою назвою 20 вересня у сільському клубі Садового пройшло свято, посвячене 200-річчю з дня народженні великого українського письменника Тараса Шевченко.

Літературно-музична зустріч була присвячена 200-річчю з Дня народження Тараса Шевченко. Зустріч підготували завідуюча сільським клубом Тетяна Даніліна, бібліотекар Віра Романенко та учні початкової школи.  Малечі дуже сподабалося дивитися сцени з життя великого письменника та слухати виступи вокальної групи «Надія». Також на зустрічі вихованці дитячої студії «художнє слово» прочитали відомі вірші Тараса Шевченко.

Усі діти були активними участниками зустрічі та проявили свою активну громадянську позицію. Діти поділилися своїми мріями з дорослими і розповіли, що хочуть, щоб Україна стала відомою на весь світ, і щоб Тарас Щевченко пишався українцями.

Школярі із зодоволенням відповідали на запитання вікторини, яку підготовили організатори. Найкраще життевий шлях та творчість великого українця знали учні четвертого класу Дар`я Романенко, Данил Чирков, Марія Райд, Єва Караєва, Яніна Цвєткова, а також учень 2-го класу Дмитро Красуля.

По закінченню зустрічі активні участники були нагороджені солодкими призами, а всіх учнів очікував солодкий стол.