image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В гостях у бібліотеки

30 вересня — Всесвітній день бібліотек. Саме в цей день до Мелітопольської центральної районної бібліотеки завітали дошкільнята середньої групи Мирненського дошкільного навчального закладу «Джерельце», які в майбутньому стануть її читачами.в гостях

Користуючись нагодою, вихователь Бугаєва Н. Л. та діти привітали бібліотекарів з професійним святом. Маленьким майбутнім читачам була проведена «Мандрівка Книжковим містом»: екскурсія по бібліотеці, бесіда про значення бібліотеки в житті людини, правила користування бібліотечними книгами та запис до бібліотеки.

У дитячому відділі дошкільнята ознайомилися з гарно ілюстрованими книжками різноманітної тематики, які допомагають відповісти на тисячу «Чому?», а також дитячим куточком «Ігровий майданчик», де можна посидіти в обіймах з м’якими іграшками, пограти в настільні ігри, переглянути багато цікавих книжок.

Завітавши до читального залу, діти захоплено поринули у світ цікавих пригод з хлопчиком Колею (книжка А. Сокол, О. Конечної «Повчальні пригоди хлопчика Колі»). Також маленькі читачі ознайомилися з новинками дитячих періодичних видань: «Пізнайко», «Ангелятко», «Малятко», «Смайлик», «Жирафа Рафа» та іншими.