image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Мелітопольським дев’ятикласникам презентували шкільний курс «Основи податкових знань»

1 жовтня перший заступник начальника Мелітопольської ОДПІ Міндоходів у Запорізькій області Наталя Жихар разом з начальником управління освіти Мелітопольської Міської Ради Ігорем Єлісєєвим  у гімназії № 5 презентували спеціальний курс та підручник «Основи податкових знань» для учнів дев’ятих класів загальноосвітніх шкіл.мелит девятиклас

Цей підручник —  спільний  проект Міністерства доходів і зборів України та Міністерства освіти і науки України Він спрямований на формування податкової культури підростаючого покоління, створення позитивного іміджу сумлінного платника податків та підвищення рівня добровільної сплати податків.

«Мені радісно, що ця книга створена не як додаткове навантаження на учнів», звернулася Наталя Юріївна до учнів. – «Вона дуже цікава, яскраво ілюстрована. У підручнику чимало інтересних розділів: про податки у житті родини, про історію виникнення податків з часів Київської Русі, і багато іншого. Цей підручник допоможе вам зрозуміти, як правильно будувати стосунки із державою, використовувати свої  права та виконувати обов’язки. В книзі лише 180 сторінок, тож, якщо кожен з вас буде читати лише по одній сторінці в день – ви обов’язково дочитаєте її до кінця року. Прочитайте – це дуже цікаво, і, гадаю, вам сподобається».

Зі свого боку Ігор Єлісєєв підкреслив, що підручник дає змогу зрозуміти, що держава будується спільними зусиллями,   і те, що наскільки будуть успішними платники податків – настільки буде успішною і наша держава. Начальник управління повідомив: «Всі школи міста вже отримала комплекти підручників для вивчання основ податкових знань. Гадаю що  введення  цього предмету  сприятиме позитивній зміні суспільного погляду на податки».

Зі свого боку учні гімназії порадували гостей  невеликим концертом. Вірші, та навіть реп на податкову тематику пролунали для присутніх.

Доречи, за інформацією Міністерства доходів і зборів України робота над створенням комплексної системи податкової освіти для українських школярів продовжується. В наступні два роки аналогічні дисципліни почнуть викладати також в 10-х та 11-х класів і для початківців.