image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Втілення в життя соціальних ініціатив Президента України триває

15:01 06.11.2013

втилен21 листопада в с. Промінь Мелітопольського району відкрилась чергова група короткотривалого перебування для дітей дошкільного віку.  

Відтепер 12 дошкільнят населеного пункту зможуть отримати якісну підготовку до навчання в школі. Відкриття таких груп в Мелітопольському районі є одним із етапом реалізації соціальних ініціатив Президента України В. Януковича щодо охоплення всіх дітей віком від трьох до шести років обов’язковою дошкільною освітою.втилен

Привітати малечу з важливим кроком в їх житті приїхали й районні керівники: голова Мелітопольської райдержадміністрації  Євген Любцов та голова Мелітопольської районної ради Юрій Єсипенко.

У вітальному слові Євген Любцов зазначив, що, незважаючи на фінансові складнощі, в районі повним ходом реалізуються соціальні ініціативи Президента України, і в  розвитку дошкільної освіти є чим пишатися: «Тільки в цьому році це четверта група короткотривалого перебування, яка відкрита на базі школи.  Наступного тижня після ремонту відкриватиметься дитсадок в Новопилипівці. Ми розуміємо, що це додатвтилен3кові витрати, але ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб наші діти отримали гідну дошкільну освіту… «. Юрій Єсипенко розповів, що перші групи короткотривалого перебування були відкриті у Новобогданівці і тепер успішно функціонують в багатьох населених пунктах району. Він привітав присутніх з цією подією і побажав дітям цікавого навчання, а педагогам успіхів у вихованні малечі.

втилен4До цього часу промінівські малюки навчалися в  дитсадку сусіднього села Токмацького району. За словами начальника районного відділу освіти, молоді та спорту Тетяни Безбородих, завдяки відкриттю групи короткотривалого перебування всі діти віком від трьох до шести років на території с. Промінь охоплені дошкільною освітою. Функціонування групи здійснюватиметься за рахунок Промінівської сільської ради. Промінівський сільський голова Микола Думанський запевнив, що докладе максимум зусиль для її повноцінної діяльності. Гість урочистого заходу депутат Мелітопольської районної ради Льова Маргарян зазначив, що мрія промінівців про дитсадок нарешті втілюється в життя і вручив подарунки малечі. Діти також отримали солодкі дарунки від голови райдержадміністрації Євгена Любцова.

Батьки малечі не стримували радості та висловили вдячність всім, хто долучився до створення групи. «Я хочу висловити вдячність райдержадміністрації, голові сільської ради Миколі Думанському за те, що знайшли час приділити увагу вирішенню нашої проблеми», — зазначила одна з матусь Ірина Ляхова.