image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Соцпрацівники нададуть руку допомоги

15:03 06.11.2013

30 жовтня в Мелітопольському районі пройшли урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери. соц

На святі зібралося безліч працівників соціальної сфери району, волонтери, представники Мелітопольського товариства «Червоного Хреста».

Зі святом присутніх привітали голова Мелітопольської районної ради Юрій Єсипенко та голова Мелітопольської райдержадміністрації Євген Любцов.соц2

Юрій Єсипенко наголосив, що соцпрацівники — це з’єднувальна ланка між представниками влади і населенням. Вони першими подають руку допомоги мешканцям району, що потрапили в скрутні життєві обставини. В свою чергу Євген Любцов зазначив, що соціальні працівники та керівництво району — це одна команда, яка працює на благо Мелітопольського краю. Він підкреслив, що така спільна робота є загальнодержавним пріоритетом та подякував соцпрацівникам за сумлінне виконання своїх обов’язків.

Начальник Мелітопольського районного управління соціального захисту населення  Юрій Маслєнніков зазначив, що вперше за багато років у районі   масштабно святкують День працівників соціальної сфери: «В Україні з 1999 року святкують День працівників соціальної сфери. Цього року ми вперше з ініціативи районного керівництва відзначаємо професійне свято в такому широкому форматі. Перш за все, це говорить про високу оцінку нашої роботи керівництвом району і добре  ставлення громадськості до нашої діяльності».

За підрахунками, кожний третій мешканець району користується послугами працівників соціальної сфери тою чи іншою мірою. Начальник КУ «Територіальний центр обслуговування» Мелітопольської районної ради Віталій Нєдєлько підкреслив, що завдяки працівникам соцсфери багато людей отримує надію на справедливість та гідне життя, знаходить сили боротися з життєвими негараздами. І це не дивно, для багатьох самотніх пенсіонерів, що живуть в селі, спеціалісти терцентру є справжніми рятувальниками, які і по господарству допоможуть, і настрій піднімуть.

Перелік закладів соціальної сфери досить великий, від всіляких фондів до закладів інтернатного типу, волонтерів та товариств. Та, за словами Юрія Маслєннікова, у всіх цих організацій та спеціалістів єдине завдання — допомогти людям, які цього потребують.

Від імені керівництва управління Пенсійного фонду України в Мелітополі та Мелітопольському районі до колег звернувся перший заступник начальника установи Андрій Фесик, який зазначив, що пенсійний фонд разом із соціальними партнерами докладатиме максимум зусиль для забезпечення населення якісними послугами. Під час урочистостей кращі працівники соціальної сфери були відзначені нагородами райдержадміністрації та районної ради.