image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Школярі та вчителі відсвяткували ювілей

15 листопада в Новобогданівській школі відбулися урочистості, присвячені 50-річному ювілею навчального закладу.школ  

За словами директора навчального закладу Ганни Скороход, за роки свого існування школа пережила чимало перетворень, але для мешканців Новобогданівки школа завжди була і є однією із важливих складових їх життя, саме в стінах навчального закладу діти вчаться не тільки премудростям науки, а й спілкуванню один з одним, привчаються до самостійності.

Школярі навчального закладу завжди займають активну позицію у навчанні, є переможцями у районних, обласних, всеукраїнських олімпіадах та конкурсах. Випускники успішно здобувають освіту у вищих навчальних закладах, серед них є вчителі, медичні працівники, хлібороби та спеціалісти у багатьох інших галузях. Всі вони, за словами Ганни Скороход, з вдячністю згадують шкільні роки, не забувають про своїх вчителів і при нагоді надають допомогу у проведенні шкільних заходів.школ3

школ2Слід зазначити, що 18 випускників школи повернулися до неї у якості вчителів, в навчальному закладі працює декілька педагогічних династій.

В святкуванні ювілею взяли участь випускники школи, ветерани педагогічної праці та районні очільники. Голова Мелітопольської районної ради Юрій Єсипенко привітав присутніх із видатною датою і побажав навчальному закладу подальшого розвитку та нових звершень. Також він вручив грамоти райради кращим працівникам начального закладу. До теплих слів побажань приєдналися Новобогданівський сільський голова Дмитро Хлистун та головний спеціаліст районного відділу освіти, молоді та спорту Наталя Горєва.

В день народження навчальний заклад не залишився без подарунків, від голови Мелітопольської райдержадміністрації Євгена Любцова школа отримала сертифікат на магнітну дошку, а колишній випускник, місцевий підприємець Станіслав Панченко вручив спортивний інвентар.