image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Міська влада підтримує розвиток позашкільної освіти у місті

Рік дитячої творчості , оголошений Президентом України Віктором Януковичем, став роком видатних досягнень вихованців Мелітопольського Центру еколого- натуралістичної творчості учнівської молоді.

в стиле [1600x1200]Про це розповіла директор Центру Тетяна Кот на виїзній нараді, участь в якій взяли співробітники відділу з розвитку промисловості і екології Мелітопольського міськви-конкому та заступник міського голови Костянтин Горбачов.

Сьогодні у Центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді працюють 20 педагогів, функціонують 63 гуртки, в яких займаються 860 учнів загальноосвітніх закладів міста.

У 2013 році колектив центру став учасником 29 акцій, конкурсів, наукових проектів. За останній рік вихованці  Центру отримали 5 грамот Запорізького обласного ЦЕНТУМ, 30 грамот Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА, 8 грамот Національного еколого-натуралістичного центру та Диплом заступника міністра екології.

Тетяна Кот подякувала виконавчому комітету Мелітопольської міської ради і, зокрема, відділу з розвитку промисловості і екології міськвиконкому за підтримку роботи Центру. Протягом поточного року міська влада надала фінансову допомогу для поповнення колекції рослин відкритого грунту екостежок, проведення виставки голубів, декоративних і сільськогосподарських птахів «Строкатий світ птахів», організації профільного еколого-краєзнавчого наметового табору «Простір».

Учасники виїзної наради обговорили питання подальшої взаємодії, поспілкувалися з вихованцями ЦЕНТРУМу, відвідали зоокуточок та ознайомилися з виставкою досягнень позашкільного закладу.

— Одне з основних завдань виконавчої міської влади — створення необхідних умов для розвитку дитячої творчості та підтримка позашкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Голови держави. Сьогодні на прикладі самого численного позашкільного закладу міста ми бачимо конкретні результати проведеної роботи, яка триватиме і далі, — підкреслив Костянтин Горбачов.