image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Щеплення вбереже від небезпечних хвороб

10:33 04.12.2013

Наразі служба ветеринарної медицини Мелітопольського району проводить підготовку тваринництва до зими. 

Однакова увага приділяється як сільгосппідприємствам району, так і приватним подвір’ям. Одними із основних заходів в діяльності ветеринарів є профілактика сказу серед домашньої худоби. Начальник управління районного управління ветеринарної медицини Ірина Грибіненко розповіла, що з початку року в районі зафіксовано вісім неблагополучних пунктів по сказу, в 50% випадків причиною захворювання є дикі тварини, зокрема, лисиці, які забігають на подвір’я та сільгосппідприємства. Наразі зареєстровано 74 укуси громадян домашніми тваринами, у 70% тварини не були щеплені, тому постраждалі проходили лікування в центральній районній лікарні.

Незважаючи на те, що щеплення домашніх улюбленців безкоштовне, не всі мешканці району погоджуються на цю процедуру. Ветеринари вкотре звертаються до мешканців району з проханням не перешкоджати їх діяльності і допускати спеціалістів для проведення щеплень. Це збереже не тільки господарство селян, а й їх власні життя.

Також проводиться вакцинація проти сибірської виразки. Для уточнення кількості тварин, що її потребують, ветеринари разом із представниками сільських рад проводять реєстрацію поголів’я худоби. Спеціалісти ветеринарної служби закликають громадян відповідально поставитися до всіх видів щеплення домашніх тварин і надати необхідну інформацію.