image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Свято козачат в Теремковій родині

свято козачат (Копировать1)

свято козачат 1 (Копировать1)Стало вже традицією  в Теремковій родині дитячого садка «Теремок» села Костянтинівка проводити свято посвячення в козачата маленьких вихованців.

Саме напередодні свята Миколая відбулася ця знаменна подія за участю справжніх нащадків козаків, гирьовиків та футболістів, їх наставників Кубрака С. І., Перебейноса О.В. та бібліотекаря Коваленко Н.М., яка створює скарбничку досягнень мешканців села Костянтинівка.

У святково прикрашеній залі майоріли герби українського козацтва та герб Костянтинівки, влаштована фотовиставка досягнень спортсменів та малюнки родин вихованців дитсадка «Ми — нащадки козаків». Саме з дитячого садочка починається патріотичне виховання малечі в любові до маленької батьківщини, яка потім перетворюється на велику любов до України,  її народу, її минулого та майбутнього.

«Бо козацького ми роду, славних предків діти, і в садочку ми вчимося рідний край любити», — так говорили наші маленькі козачата на святі. А ведучі їм відповідали: «Козаки — це вільні люди! Козаки безстрашні люди! Козаки борці.

Ми дуже вдячні за організацію та проведення свята батькам маленьких теремківців, які приготували костюми, подарунки, солодощі дітям та пригостили гостей, а також працівникам ДНЗ «Теремок», які не зраджують своїм традиціям і продовжують працювати на благо свого рідного села, своїх майбутніх поколінь.за волю, за народну добру волю». Маленьким козачатам пов’язували червоні стрічки козачат-теремківців, пригощали часничниками, кулішем, узваром, а козачата відповідали: «Ми жити чесно будем і правил ми козацьких не забудем! І щоб козацькому роду не було переводу, присягаємо на вірність Вітчизні й народу». Разом з вихователями малеча зачитувала клятву козачат та співала гімн козаків.

Крижко Л.С., завідуюча ДНЗ «Теремок»