image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

«Укрпошта» допомагає оформлювати послуги

15:24 19.12.2013

IMG_6762 (Копировать1)Під час пленуму районної ради ветеранів, який відбувся 12 грудня, заступник начальника центру поштового зв’язку № 4 Людмила Зубко розповіла присутнім керівникам ветеранських первинок про послуги, які наразі надає пошта.

Зокрема, для якісного виконання ініціатив Президента України стосовно створення доступних та зручних умов отримання адміністративних послуг фізичним та юридичним особам, було вирішено залучити саме пошту. Це дозволить державі у короткі строки завершити реформування процедури надання адмінпослуг.

Будь-яке відділення «Укрпошти» вже сьогодні надає своїм клієнтам 30 адміністративних послуг: надання довідок про доходи для Пенсійного Фонду, 20 послуг для управління соціального захисту населення та дев’ять послуг для державно-реєстраційної служби України. Пакети документів для цих послуг є на усіх відділеннях «Укрпошти».

IMG_6859 (Копировать1)Також Л. Зубко розповіла, що сьогодні їх центр поштового зв’язку № 4 обслуговує відділення Мелітопольського, Якимівського, Веселівського та Приазовського районів. В Мелітопольському районі, зокрема, працює 33 відділення, одне з яких — пересувне. В намірах керівництва — заміна ще кількох дрібних відділень на пересувне. Але проти цього виступив присутній на пленумі Новобогданівський сільський голова Дмитро Хлистун:

— У нас в селах Привольне та Першостепанівка поштар працює на півставки. Але він робить дуже корисну справу — розносить пенсії. Не секрет, що в таких селах дуже багато старих людей, багато з них — одинокі. Їм необхідно, аби пенсію заносили додому. Якщо ви зробите виїзне відділення, то старі люди не зможуть до нього підходити, адже багато хто з них роками не виходить з будинків, хворіє. Тому від нас величезне прохання залишити півставки поштаря на ці невеличкі села.