image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Всім територіям приділяється однакова увага

15:31 19.12.2013

DSCN1059 (Копировать1)10 грудня голова Мелітопольської райдержадміністрації Євген Любцов відвідав  одне з найвіддаленіших сіл району — Малий Утлюг Новгородківської сільської ради.

Основною метою поїздки стала зустріч із мешканцями населеного пункту та обговорення нагальних проблем селян.

Під час спілкування із районним очільником населення висловлювало незадоволення якістю доріг. На це Євген Любцов відповів, що розуміє необхідність негайного ремонту дорожнього покриття та розповів, що головною перепоною є те, що не всі автошляхи, які проходять селами, перебувають на районному балансі або на балансі сільрад. Через це місцева влада не має законного права виділяти гроші на ремонт. Наразі, за словами посадовця, розглядається можливість передачі всіх доріг на баланс тих територій, повз які вони проходять.

Також мешканцям Малого Утлюга додають незручностей несанкціоновані сміттєзвалища. Районний очільник наголосив, що для цього необхідно налагодити централізований вивіз сміття. Він запевнив учасників зустрічі, що це та інші питання взяті під контроль і поступово будуть вирішені.DSCN1054 (Копировать1)

Однак одну проблему вдалося вирішити на місці — заміну дверей у місцевому ФАПі. З цією проблемою голова райдержадміністрації звернувся до керівника місцевого сільгосппідприємства «Фрідом Фарм Терра», депутата райради Олександра Перцевого. Після бесіди із депутатом було досягнуто домовленості, що впродовж найближчого часу двері будуть замінені.