image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Аптеки реалізували пілотний проект

IMG_785030 грудня керівники району підбили підсумки роботи медичної сфери району.

Голова Мелітопольської райдержадміністрації Євген Любцов зауважив, що завдяки професійності медичних працівників, у районі вдалося без проблем та втрат провести черговий етап медичної реформи. А успіхи екстреної медицини нашого регіону визнані на рівні області. З усіх районів Запорізького краю в Мелітопольському зафіксовано найменшу кількість виїздів «швидкої».

IMG_7862— Це свідчить не про те, що наші «швидкі» не виїжджають, — пояснив Є. Любцов, — а про те, що первинна медична допомога в районі налагоджена таким чином, що здоров’я людей підтримується на належному рівні. І по допомогу «швидкої» звертаються лише у надзвичайних ситуаціях.

Також голова районної адміністрації подякував медикам за допомогу у втіленні президентської ініціативи щодо продажу ліків гіпертонічним хворим зі значними знижками. Наступного року цей проект має продовжитись.

Євген Любцов ще раз подякував медичним працівникам за високий професіоналізм та вручив подяки і грамоти за  успішну роботу. До слів привітань приєднався заступник голови Мелітопольської районної ради Володимир Бєлов. Він також вручив відзнаки працівникам медичних закладів і висловив подяку від імені сільських та селищної рад, а також від районної ради.