image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

«Швидка» в якості новорічного подарунка

IMG_7888В кінці 2013 року 30 грудня пункт екстреної допомоги с. Костянтинівки отримав новеньку «швидку».

Саме цей автомобіль у середині грудня голова Запорізької обласної ради Віктор Межейко передав до комунальної установи «Мелітопольська станція екстреної (швидкої) медичної допомоги», після чого він розподілений до Костянтинівської бригади.

Голова Мелітопольської райдержадміністрації Євген Любцов розповів, що протягом року було зроблено чимало в напрямку реформування медицини,при цьому вдалося значно поповнити матеріальну базу медичних установ — за рік отримано дві «швидкі», восени новий автомобіль також надійшов до Астраханського  пункту екстреної допомоги. В умовах реформування не було скорочено жодного медичного закладу, також збережені всі робочі місця для медиків.

Голова Мелітопольської районної ради Юрій Єсипенко підкреслив, що всі досягнення в розвитку медичної галузі району вдалося втілити в життя завдяки планомірній роботі Президента України В. Януковича, голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Пеклушенка та керівників на місцях.

IMG_7896Водій пункту екстреної допомоги Борис Кочмарський розповідає, що нове авто досить доречне, старенький ВАЗ часто ламався, доводилося докладати чимало зусиль та коштів для його ремонту.

Сучасна швидка, за словами завідуючої Костянтинівською амбулаторією загальної практики сімейної медицини Галини Корольової, укомплектована всім необхідним обладнанням, яке дозволить провести більш широкий спектр первинної допомоги, що в свою чергу допоможе врятувати якомога більше людей.

Всього Костянтинівський пункт швидкої допомоги обслуговує 16 тисяч населення.

Костянтинівський сільський голова Леонід Біленький підкреслює, що це не єдиний здобуток медичної сфери села за рік. В перші дні минулого року було відкрито нове приміщення амбулаторії, пункт екстреної допомоги перенесено у більш затишну будівлю.

За словами районного керівництва, у 2013 році вдалося чимало зробити для розвитку медичної сфери, і робота в цьому напрямку продовжиться й у 2014 році.