image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

«Новорічний подарунок другу»


3 січня учні Костянтинівського районного НВО «Гімназія — Мала академія наук «Таврія» разом з вчителями в рамках акції «Новорічний подарунок другу» підготували для вихованців Мирненського притулку справжнє новорічне свято.

Акція ось вжDIGITAL CAMERAе 10 років активно підтримується гімназистами, вчителями, батьками учнів. І 2014 рік не став винятком. Гімназисти вкотре відвідали Мирненський притулок, привезли вихованцям закладу одяг, іграшки, канцелярські товари.

Вихованці притулку з нетерпінням чекають на гостей, бо крім всього, вони ще й чудові артисти. Гімназисти перевтілюються в казкових героїв, а Дід Мороз із Снігуронькою дарують свій настрій, душевне тепло та новорічні побажання глядачам.

В такі хвилини очі дітей світяться вогником впевненості, що вони не самотні, що про них теж є кому подбати.

І сьогодні від імені вихованців та вихователів Мирненського притулку хочемо висловити велику подяку всім, хто брав участь в організації новорічного свята та його проведенні. Це прекрасний приклад для наслідування, конкретної допомоги дітям, які її потребують.

Віримо, що такі акції допоможуть нашим дітям знайти свій життєвий шлях, бо дарують їм тепло і ласку, віру в мрію і чудо.