image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Школа-іменинниця

Новомиколаївська загальноосвітня школа відзначила свій 24-й день народження. Широко відчинивши двері, з самого ранку зустрічала вона радісно усміхнених діточок та гостей.
На урочистій лінійці щирі вітання на адресу школи висловила директор Середняк Валентина Олександрівна. Учні теж підготували іменинниці багато теплих слів. На перервах постійно лунала музика, а ще діти мали змогу позмагатися між собою у вправності, влаштовуючи змагання на спритність. Не відставали від них і вчителі, які зіграли зі старшокласниками в баскетбол.

Приємною несподіванкою для іменинниці став подарунок Половинкіна Олексія Миколайовича. На честь свята спонсор подарував школі новий принтер, який дуже потрібен у роботі. Колишній випускник Пірогов Леонід Іванович теж привітав рідну школу, подарувавши шкільній бібліотеці книги, які допоможуть вчителям і учням у підготовці до уроків та виховних заходів.

Наша школа постійно оновлюється завдяки допомозі батьків. Ось і цього разу вони подбали про те, щоб по-новому оформити сцену актової зали.
Отож, дякуємо усім, хто відгукнувся на цю шкільну подію, за небайдужість, за готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу, за те, що школа назавжди залишається яскравим промінчиком, який зігріває серця наших школярів.
Радченко М.Ю., заступник директора з виховної роботи